Üdv, Vendég
Felhasználónév Jelszó: Emlékezz rám

Gumiszoba
(1 olvasó:) (1) Vendég

TÉMA: Gumiszoba

Válasz: Gumiszoba 2 hónapja #1621

• Ironfist
  • Ninja kommandó
Én is csak azért teszem, ha teszem, hogy a bizonytalankodókat ne engedjem a szellemi nyomorba.
With Iron Fist
I 'll smash this shit
No questions, no answers
Just with IRON FIST!
Don't ask my why
Hate me, hunt me,
But you'll never get me!
Be careful, I'm waiting for you
I'll smash your fuckin skull
.... And eat your brain!
You won't need it anyway.
Utolsó Szerkesztés: 2 hónapja Beküldte Ironfist.

Válasz: Gumiszoba 2 hónapja #1622

• doomguard
  • Ninja kommandó
Én is csak azért teszem, ha teszem, hogy a bizonytalankodókat ne engedjem a szellemi nyomorba.

Úgy gondolom, hogy akinek van egy pici realitásérzéke, és csak a tizedét felfogta, amit az általános iskolában tanítanak, az nem harapja be ezeket a fasságokat (bár van kivétel, sajnos a legnagyobbrészt nők) Aki meg igen, azért nem kár.
The status is that it sucks.

Válasz: Gumiszoba 2 hónapja #1623

• Ironfist
  • Ninja kommandó
doomguard beküldte:
(bár van kivétel, sajnos a legnagyobbrészt nők)

Tapasztalatom szerint teljesen nemfüggetlen. Tökéletesen vegyes a kép, ugyanúgy férfiak is beszopják. Ráadásul korfüggetlen is, fiatalok ugyanúgy beszopják, mint középkorúak, és idősek.

Aki meg igen, azért nem kár.

És a tudomány sem vélemény- és hitalapon működik, ez igaz, de ha aki nem szopja be az ilyen álhíreket, meg szarságokat, hagyja azokat, akik igen, csak legyint, akkor az olyanoknak lesz a következménye például a Brexit, Trump, Putyin, Erdogan, és most folytathatnám közelebbi névvel is, de politizálni ugye nem kéne.
Szóval én mindenképp próbálom megértetni az emberekkel, hogy miért hülyeség, amit gondolnak, ha velük nem lehet, akkor a közönséggel.
Például, mikor a kollégám kezdte el magyarázni, hogy nemsokára átrezgünk egy magasabb dimenzióba, meg egy mondatban említette, hogy a Holdra szállás nem történt meg, mert nincs meg hozzá a technológia, de a Marson évtizedek óta emberi kolónia van... na, ha én azt hagyom, a mai napig azt terjesztené - lehet, hogy teszi is, nem tudom, de remélem, legalább elgondolkozott azon, hogy baromságokban hitt.
With Iron Fist
I 'll smash this shit
No questions, no answers
Just with IRON FIST!
Don't ask my why
Hate me, hunt me,
But you'll never get me!
.... And eat your brain!

Válasz: Gumiszoba 2 hónapja #1624

• ZoldAsz
  • Harci ninja
Ironfist beküldte:

nemsokára átrezgünk egy magasabb dimenzióba, meg egy mondatban említette, hogy a Holdra szállás nem történt meg, mert nincs meg hozzá a technológia, de a Marson évtizedek óta emberi kolónia van...

Nekem néha olyan érzésem van, hogy valahol valakik ingyen osztogatnak valami frankó könnyűdrogot, ami maradandó képzetekkel jár. És az emberiség néhány %-a (köztük én) lemaradt az osztogatásról...
Please ignore the fact that my hand is on fire. It is not meant to be an agressive gesture. It's how I say hello...
Utolsó Szerkesztés: 2 hónapja Beküldte ZoldAsz.

Válasz: Gumiszoba 2 hónapja #1625

• doomguard
  • Ninja kommandó
Szóval én mindenképp próbálom megértetni az emberekkel, hogy miért hülyeség, amit gondolnak, ha velük nem lehet, akkor a közönséggel.

Én ezért szoktam élni a lehetőséggel, ha meghívnak általában gimnáziumokba fiataloknak előadást tartani. Igaz nem a kemtrélről, meg a gyíkemberekről, de pl a lúgosítás, és a cukormizéria simán belefér. Szoktak nagyot csattanni az állak pár tény után, és látszik, hogy legalább átgondolják a dolgot, és nem hiszik el ezek után a sok bulvármocskot amit a nyakukba kapnak. Az idősebbek szerintem menthetetlenek.

Nekem néha olyan érzésem van, hogy valahol valakik ingyen osztogatnak valami frankó könnyűdrogot, ami maradandó képzetekkel jár. És az emberiség néhány %-a (köztük én) lemaradt az osztogatásról...

Én is...pedig néha jó lenne angyalokat látni...
The status is that it sucks.

Válasz: Gumiszoba 2 hónapja #1626

• Ironfist
  • Ninja kommandó
Az amúgy megvan, hogy az Ápdét Norbi felfedezte a krumplit, ami csak feleannyi szénhidrátot tartalmaz? Ja, félbevágta a sima krumplit, és TADAA, update krumpli. XD
With Iron Fist
I 'll smash this shit
No questions, no answers
Just with IRON FIST!
Don't ask my why
Hate me, hunt me,
But you'll never get me!
.... And eat your brain!
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.30 másodperc