Üdv, Vendég
Felhasználónév Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Filmek

Válasz: Filmek 11 hónapja, 3 hete #441

• Ironfist
  • Ninja kommandó
Hogy őszinte legyek, szerintem már nagyon régen félrecsúszott az egész warcraftosdi, ez az időutazásos téma meg a warcraft 1 sztorijának koporsójába is beverte az utolsó szöget. Addig nem nyughattak, míg a tök jó warcraft1-2 lore-ját is szét nem basszák, és felül nem írják valahogy. Hát ez sikerült. R.I.P. Warcraft.
With Iron Fist
I 'll smash this shit
No questions, no answers
Just with IRON FIST!
Don't ask my why
Hate me, hunt me,
But you'll never get me!
Be careful, I'm waiting for you
I'll smash your fuckin skull
.... And eat your brain!
You won't need it anyway.

Válasz: Filmek 11 hónapja, 3 hete #442

Ironfist beküldte:
. Addig nem nyughattak, míg a tök jó warcraft1-2 lore-ját is szét nem basszák, és felül nem írják valahogy. Hát ez sikerült. R.I.P. Warcraft.

Ez itt mondjuk alapbol nem all mert ez meg wow elotti idoszak. De ettol meg nem lesz jobb persze. Amugy a sztori meg meg is allna.
May the water you find in the desert not shine at you in the dark.

Válasz: Filmek 11 hónapja, 3 hete #443

• Ironfist
  • Ninja kommandó
Tudtommal valami Thrall/Hellscream rokon visszautazása az időben résznél tartanak már a wowban. A filmről igazából nem tudok nyilatkozni, mert csak trailereket láttam, de az a pletyka, miszerint a CGI karakterek lejátszották mimikában, meg mindenben az élő embereket, annyiból is lejött.
With Iron Fist
I 'll smash this shit
No questions, no answers
Just with IRON FIST!
Don't ask my why
Hate me, hunt me,
But you'll never get me!
.... And eat your brain!

Válasz: Filmek 11 hónapja, 3 hete #444

• Plata
  • Harci ninja
Vissza ment hellscream a múltba és létre hozott egy alternatív valóságot,ahol a horda nem lett Gul'dan fel mágiájának a rabszolgája,elűzte Gul'dan-t és kinyírták Mannoroth-ot,létre hozták az iron horde-t,satubbi,de thrall visszament az időbe meg ebbe az alternatív valóságba és szétkapta a búráját,de Gul'Dan meglógott és újra ránk szabadította a légiót,elcsórta Illidiant a dutyiból.

De aztán ő is rá fázik.Mert Illi bátyó kiszabadul.
Utolsó Szerkesztés: 11 hónapja, 3 hete Beküldte Plata.

Válasz: Filmek 11 hónapja, 3 hete #445

Jah eleg fos.
May the water you find in the desert not shine at you in the dark.

Válasz: Filmek 11 hónapja, 3 hete #446

• Ironfist
  • Ninja kommandó
Banyek, tényleg ennyire nem tudnak már mit kitalálni a sztorihoz, hogy a régi sztorit, meg a régi karaktereket kell folyamatosan basztatni? Hát hiszen régen a Blizz egy baromi kreatív cég volt. :\
Vagy azok, akik kreatívak voltak tényleg már az ArenaNetben, meg a többi, kevésbé sikeres játékkészítőben ülnek (Hellgate: London, valaki? )?
With Iron Fist
I 'll smash this shit
No questions, no answers
Just with IRON FIST!
Don't ask my why
Hate me, hunt me,
But you'll never get me!
.... And eat your brain!

Válasz: Filmek 11 hónapja, 3 hete #447

• Plata
  • Harci ninja
Őszintén szólva én sajnálom hogy az összes ismert arcot kicsinálták Legion kiegben,hiányozni fognak.
Főleg ha igaz hogy a Legió után meg az old good-ok jönnek,légió legyőzése és a portál bezárása csak csapda az old good-ok szabadon engedésére.Az old good-ok szerintem hazavágják az egész WoW-ban ismert világot.
Bár azt el kell ismernem hogy a Legion kieg nagyon jó lett,már rengeteget játszottam vele,annak ellenére hogy a játékot még jobban lebutították nagyon bejön.
Bár ha kijön a Diablo 3 új kiegje valószínűleg kicsit hanyagolom majd,mert úgy néz ki a Diablo 3 második kiegjében visszatér a necro.És az volt a kedvencem d2-ben.

Válasz: Filmek 5 hónapja, 3 hete #448

• doomguard
  • Ninja kommandó
Letoltam az expanse első évadát, plusz a második évad 2/3-át.
A háttérsztori: 2300+ környéke, az emberek már kiugrottak a környező űrbe, és akadnak olyanok, akik már 4-5 generációnyi ideje kinn is élnek. A Földet és a Holdat a UN kormányozza, a Mars különálló erő, és erős idealista militarizmusa védi a UN hatalmi ambícióitól. Az aszeroidaöv a nyersanyagraktára, és a lábtörlője a két "nagynak", hivatalosan a Föld "protektorátusa". A föld totális hegemóniát akar, a Mars terraformálni a bolygót, az Öv pedig önállóságot.
A fősztori: A Canterbury nevű jégszállító hajót miszlikre lövi valaki, miközben egy segélyhívásra reagál. A Föld és a Mars egymásra mutogat, miközben az Öv a nyílt lázadás szélén. A Canterbury "nem hivatalos" túlélői megpróbálják megúszni az egészet élve. Közben a Ceresen a Stellar Helix egyik nyomozója egy földi milliárdos eltűnt lányának felkutatására kap nem hivatalos utasítást. A Földön egy idős, de rutinos, és könyörtelen politikus a háborút próbálja elkerülni, és próbálja összerakni a képet, hogy ki és miért akarja összeugrasztani a Földet és a Marsot.

Maga a történet egy komoly sci-fi könyvsorozat (magyarul a Térség-sorozat néven jelent meg) sorozatosítása, így az alapok nagyon profik.Főleg hogy a Mass Effectből, az Total recallból, a The Thingből és hasonlókból vették az alapokat. Tény hogy a Trónok harcához hasonlóan sok mindent át kellett írni, hogy nézhető legyen, nem zavar be, abszolute élvezhető és izgalmas az egész, főleg az első szezon vége, és a második első pár része. Viszont a nagy cliffhangereket sorra elcseszik. Nem ott vannak a csúcspontok, ahol lenniük kéne, és sok az üresjárat. Én speciel már nagyon unom Holden nyavajgását, és kezdem azt hinni, hogy Amost, kedvenc babaarcú pszichopatámat is elcseszik.
És eli érkeztünk a lényeghez, ami nagyon alávág ennek a sorozatnak. Gondolom a licenszek, és a forgatókönyv se volt olcsó, ráadásul itt a SyFy os sorozatokkal ellentétben bőséggel költöttek a látványra és a CGI-re így színészekből csak a Z lista alja jutott. Thomas Jane nagyon jól viszi az alapban is eléggé szétcsúszott, és egyre megszállottabbá váló nyomozót. Az ő karaktere viszi a hátán az egész sorozatot, nagyon észrevehető, mikor ő nem , vagy keveset szerepel. Mellette még pozitívum Shohreh Aghdashloo az Anderson Dawest játszó Jared Harris, és a Drummert játszó Cara Gee. A többiek nagyjából egy kalap sz*rt érnek, Steven Strait-el, és Frankie Adams-sal az élen. Strait Steven Seagalt idéző drámai játékkal éli át, ahogy a társai és a nője miatta meghalnak. Adams pedig...érdemes kontrasztot alkotni az első szezon Lopez hadnagyával. A készítők megnézhették volna a Full metal Jacket, vagy a Katonák voltunk c. filmeket, hogy hogyan is néz ki egy harctéri őrmester. Nem egy ducimodell, aki óvodáscsoportot vezet. Simán fel lehetett volna kérni egy Ashley Fleihrt, vagy egy Bethe "Pitbull" Correia-t tengerészgyalogos nőnek. Vagy odaadni Cara Geenek ezt a szerepet, mert szegény Adams, több mint szánalmas, és egyáltalán nem vehető komolyan.
Trailer:
The status is that it sucks.

Válasz: Filmek 5 hónapja, 2 hete #449

• Ironfist
  • Ninja kommandó
Elkezdted a leírást, és tök jól hangzott, egészen odáig, amíg a karaktereket nem kezdted ecsetelni.
Azért ettől függetlenül mennyire éri meg nekiugrani?
With Iron Fist
I 'll smash this shit
No questions, no answers
Just with IRON FIST!
Don't ask my why
Hate me, hunt me,
But you'll never get me!
.... And eat your brain!

Válasz: Filmek 5 hónapja, 2 hete #450

• doomguard
  • Ninja kommandó
Ironfist beküldte:
Elkezdted a leírást, és tök jól hangzott, egészen odáig, amíg a karaktereket nem kezdted ecsetelni.
Azért ettől függetlenül mennyire éri meg nekiugrani?

Összesen 2 szezon van csak belőle, szóval nem hosszú, és a történet egész jó. Gyorsan le lehet darálni, úgyhogy sztem egy kipróbálást mindenképp megér. Jelenleg a második évad vége felé járok, elég hullámzó a dolog, de összességében inkább pozitív. Szegény Frankie Adamson nem tudom túltenni magam. (most épp ő az egyik főszereplő) Annyira nem katonás semmilyen szempontból...Viszont az öregasszony igazi görény, szóval kihúzza a jelenetet.Shohreh Aghdashloo volt egyébként anno a 24-ben is, a török terroristacsalád egyik tagja, ott is jó volt, és a Mass Effectben is szinkronolta valamelyik Quarian admirálist. (nevet ne kérdezz, mindnek olyan idióta neve volt.. )

Válasz: Filmek 5 hónapja, 2 hete #451

• Ironfist
  • Ninja kommandó
(nevet ne kérdezz, mindnek olyan idióta neve volt.. )

Na, még mindig jobb, mint egy bizonyos másik sorozatban, ahol valós nevekben változtattak meg egy-egy betűt, és TADAA: fantasy név.
With Iron Fist
I 'll smash this shit
No questions, no answers
Just with IRON FIST!
Don't ask my why
Hate me, hunt me,
But you'll never get me!
.... And eat your brain!

Válasz: Filmek 5 hónapja, 2 hete #452

• doomguard
  • Ninja kommandó
A minap néztem meg a 2/11. részt az expanse-ből. Leírom röviden spoilerbe, igaz csak akkor spoiler, ha legalább 2/8-ig eljutották (akkor kezdődik ez a szál)
:pinch: Figyelem: Spoiler!
Utolsó Szerkesztés: 5 hónapja, 2 hete Beküldte doomguard.

Válasz: Filmek 5 hónapja, 2 hete #453

• doomguard
  • Ninja kommandó
Ami nem tetszik:
Drummer Fred Johnson "titkárnője", és F.J.:
trackingboard1.wpengine.netdna-cdn.com/w...e2x08-01-768x432.png
(Azt a képet, ahol térdelő foglyokat végez ki, direkt nem tettem be)

Ez meg Bobbie "Gunny " Draper, az Elit MCRN Marine:

vignette2.wikia.nocookie.net/expanse/ima...st?cb=20161224175138
Azért látható az elcseszettség.....

Válasz: Filmek 5 hónapja, 2 hete #454

• doomguard
  • Ninja kommandó
Matt Murdock JJ, és Misty megint lopja a showt, de Luke Cage és Ironfist szösszenete sem volt rossz. Külön felhívnám a figyelmet a trailer zenéjére.

És a főgonosz Sigourney Weaver
Utolsó Szerkesztés: 5 hónapja, 2 hete Beküldte doomguard.

Válasz: Filmek 5 hónapja, 1 hete #455

• jahrn
  • Harci ninja
No megneztem a sorozatokat amiket Doom ajanlott a multkori sorozes kozben.

Dominion - elso evad fele utan kuka, ennyire gyenge szineszi jatekkal keptelen vagyok tovabb szenvedni vele.

Banshee - ez jo, 3. evadnal tartok

Into The Badlands - nah ez full BS, kuka (asszem ezt nem Doom ajanlotta)

es vegre bepotoltam 1-2 muvit>

Rogue One - kijott lemezen amit rogton magameva is tettem. Valoban jobb mint az a csaladi delutani mozi hulladek BS amit SW 7-nek hivnak. Azert lehetett volna komorabb..

GitS: vegyitettek az os original GitS anime muvit a Stand Alone Complex 2nd Gig-gel, de nem volt rossz (sot). Johet a folytatas (jah, valszeg nem lessz de hatha)

Válasz: Filmek 5 hónapja, 1 hete #456

• doomguard
  • Ninja kommandó
Into The Badlands - nah ez full BS, kuka (asszem ezt nem Doom ajanlotta)

Az valami iszonyat sz*r, nekem egy haver ajánlotta, bősz tekerésekkel behúztam másfél évadot, de a levegőben szaladgáló Ironfinger monkok után már sok volt.

Dominion - elso evad fele utan kuka, ennyire gyenge szineszi jatekkal keptelen vagyok tovabb szenvedni vele.

Az kb az első évad 2/3-ig semmi, utána már jó. Tény hogy a főszereplők a szokásos SyFy szintet hozzák. Az expanse-nek is pont a színészek a gyengéi (Thomas Jane kivételével)

GitS:

Már régen listán van az anime is, a film is, de kb másfél hete semmire sem volt időm.

Válasz: Filmek 5 hónapja, 1 hete #457

• jahrn
  • Harci ninja
doomguard beküldte:
a főszereplők a szokásos SyFy szintet hozzák. Az expanse-nek is pont a színészek a gyengéi (Thomas Jane kivételével)

Expanse tervben van, de igazan kereshetne jobb szineszeket a SyFy. Lehet akar mennyire jo a sztori es latvanyos az effekt ha a szineszek szinvonala egy zombi tehen szinvonalan van akkor ne varjanak komoly nezettseget. Nem azt mondom hogy koltsenek annyit mint a Netflix a sorozataira (annyit gondolom nem is tudnak), nodehat aze ideje lenne osszeszedniuk magukat. Ennel meg a gagyi kategorias japan filmek/sorozatok is jobb szineszi jatekot mutatnak fel....

Válasz: Filmek 5 hónapja, 1 hete #458

• doomguard
  • Ninja kommandó
Lehet akar mennyire jo a sztori es latvanyos az effekt ha a szineszek szinvonala egy zombi tehen szinvonalan van akkor ne varjanak komoly nezettseget. Nem azt mondom hogy koltsenek annyit mint a Netflix a sorozataira (

Ebben igazad van, a baj ahogy én látom az, hogy a SyFy tévedhetetlen érzékkel szúrja ki a közepes képességű, de csak egy szerepre alkalmas színészeket, a maradékot meg feltölti eyecandyvel. Ami röhej, hogy a modellek( az expanse-ban pl Florence Faivre, vagy Cara Gee) magasan az elvárt szint felett teljesítenek, a többiek meg messze az alatt. Nem értem, hogy miért nem lehetett egy rutinosabb, de öregebb, alacsony árkategóriájú színészt még betenni Thomas Jane mellé, Wesley Snipesnak pl remekül illett volna Fred Johnson, vagy Dawes szerepe. (inkább Dawes) Hátha húzná a többieket is.
Nem mondom, hogy hozzanak Kevin Spaceyket, meg Krysten Rittereket, de azt nem hiszem el, hogy ennél a sok szerencsétlen bénaságnál jobbakat nem találnak.

Ilyen egy hiteles mellék-főszereplő (Daredevil season 2 Jon Bernthal: Frank Castle):

Nem véletlen, hogy a Netflix saját sorozatot akar neki.
Utolsó Szerkesztés: 5 hónapja, 1 hete Beküldte doomguard.

Válasz: Filmek 5 hónapja #459

• doomguard
  • Ninja kommandó
Erre kíváncsi leszek:
comment.blog.hu/2017/05/17/a_netflixre_k...p;utm_campaign=index

Remélem a színészeket nem hozza magával a producer az Expanse-ből (Thomas Jane-t hozhatja)

Válasz: Filmek 3 hónapja, 2 hete #460

• jahrn
  • Harci ninja
No kivegeztem a Banshee-t, es ugyan az uccso evad jo reszet mar feleslegesnek erztem de ettol fuggetlenul + 1 nagy piros pont hogy nem nyujtottak tovabb es van egy normalis lezaras. Ajanlott kategoria.
NEXT: a The 100 idei reszei (remelem tenyleg megkapja Lindsey Morgan a Batgirl szerepet).
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.53 másodperc