Üdv, Vendég
Felhasználónév Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Filmek

Válasz: Filmek 3 hónapja, 3 hete #461

• doomguard
  • Ninja kommandó
Remélem ez hozza majd a színvonalat, mire vége lesz a nyári szezonnak, és lesz egy szabad hétvégém:

Ez meg most jön, sort kerítek rá, remélem a JJ és a DD 1. szezonját követik, nem az IronFistet.
The status is that it sucks.

Válasz: Filmek 3 hónapja, 1 hete #462

• doomguard
  • Ninja kommandó
Defenders kritika:

Egy szóban összefoglalva: csalódás

Adva volt a remek alapanyag amit a JJ és a DD első szezonjában odalöktek, még a LC igazi főszemete is szabadlábon van, Lehetett volna brutális történetet összerakni. Ehelyett fogták az egész leggyengébb darabjait (az IronFistet, és a DD s2 végét) és onnan folytatták az egész misztikus-Handes-feltámasztós fassággal. Elektra szvsz egy újabb gyenge láncszem, a DD s2 is onnan csesződött el. ( jó példa, hogy a DD s2-ből leggyakrabban ezt a jelenetet emlegetik:
pedig itt egyik főszereplő sem résztvevő)

Sigourney Weaver hozta magát, konkrétan lejátszott mindenkit a színről. Gao totál súlytalan lett, ahhoz képest, mekkora arc volt DD és IF ellen, itt totál meghunyászkodott. A több ezer éves japán ninnyát is úgy leverték minden jelenetben, mint a szeget. Bakuto visszahozása totál hülyeség volt, az IF nagy intrikusához képest, akitől még Gao is tartott, itt konkrétan egy kiszáradt szobanövény intrikusi vénáját vonultatja fel. Sawabo (vagy valahogy így hívták a fehérkalapost, annyi nyomot hagyott, hogy a nevét ennyire jegyeztem meg) a szintén több 1000 éves hadúr, a nagy taktikus, akiről Stick csak annyit mondott hogy hozzádér, és lebénulsz, na ő se sokáig húzta, úgy agyonverték. Csodálkoztam, hogy a HAND hogy a facba húzta eddig, ha ilyen csírákból állt? Akkor e szerint az eddigi Iron Fistek, is félrokkant degenerált kölyökmacskák bandája lehetett. meg mi volt tulajdonképp a földrengés? Az ásás nem indokolta. A legizgalmasabb részt lelőtték ott, amikor Trisnek betelefonált a geológus csaj. Ja igen, a mellékszereplők: Coleen és Misty még csak csak kapott szerepet, viszont Mistyt a kökemény mindent racionálisan analizáló rendőrnőből hisztis kurvává degradálták, Coleen meg elfelejtett harcolni. Hellcatet (Trish) egyáltalán nem használták csak pár béna jelenete volt, pedig a JJ sikerében oroszlánrésze volt. Karen és Foggy is alig szerepelt, de nagyon nem is hiányoztak. Viszont Jeri Hogarth ( Carrie Ann Moss) nagyon hiányzott. Az ő egyetlen rövid jelenete több, mint az összes többiek együtt.
A főszereplők: JJ próbálja hozni önmagát, de az nem illik bele a csapatba, ezért sokat finomítottak rajta. Kár volt. Úgy kellett volna megírni a forgatókönyvet, hogy a saját önös érdeke miatt keveredik bele az egészbe. Viszont még így is ő viszi a hátán az egészet. Mike Colter mint Luke Cage még mindig szar, IronFist hiteltelen, Daredevil meg szintén egy sírós ribanc eleinte, aztán kissé belelendül.
A részek túlhúzottak, sok az unalmas üresjárat, a pilotot kb 10 percbe össze lehetett volna hozni, majd elaludtam rajta. A cselekmény igazából a 3. résztől indul és a negyedik rész (Royal Dragon) a csúcspont....utána már csak lefelé megy. A harci jelenetek szerintem aránytalanul hosszúak.

Összességében: 5,5-6/10 max egyszer nézős. Jó színészek, jó univerzum, de szar megvalósítás.

Válasz: Filmek 3 hónapja, 1 hete #463

• jahrn
  • Harci ninja
Punisher-nek jo szineszt (marmint autentikus) valasztottak, mar csak az a kerdes hogy bevallaljak-e a korhataros karikat es belecsapnak-e a lecsoba.

Defenders-t meg meg nem kukkoltam meg, de a gagyi Suicide Squad (istenem, ennyire gagyi Joker-re sehogyan sem szamitottam,kb az eggyetlen pozitivum bimbo Harley volt) utan nem varok sokat tole. Inkabb turelmesen megvarom a Walking Dead S8-at - bar az S7 itt is gyengusz volt - meg a Mozart in the Jungle S4-et.
Utolsó Szerkesztés: 3 hónapja, 1 hete Beküldte jahrn.

Válasz: Filmek 3 hónapja, 1 hete #464

• doomguard
  • Ninja kommandó
de a gagyi Suicide Squad

Annál azért komolyabb ez. Csak mondjuk az ex bandatag-kocsmáros Luke cage ne moralizáljon már olyan mélységesen. Ez a "segíteni akarok minden kis árva mütymüttyön, meg minden néger gyerek járjon iskolába" hülyeség nem illik a karakterhez.
JJ szerencsére hozza a formáját, de nagyon visszafogták. Mondjuk a metrós jelenet, mikor a hajléktalan elől elissza a sört, na az ott volt..

Punisher-nek jo szineszt (marmint autentikus) valasztottak, mar csak az a kerdes hogy bevallaljak-e a korhataros karikat es belecsapnak-e a lecsoba.

A DD s2-ben bevállalták az egyszemélyes hadsereg koncepciót, és pörgött a bodycount rendesen ( a lentebbi kis részlet illusztrálja, hogy erősen PEGI 18-as kategória). Végül is ez vitte sikerre a sorozatot, nem az Elektrás-ninnyás szál. Ráadásul a DD1 ben hatalmasat alakító Vincent D'Onofrio lesz az ellenfél, szal ha jó a showrunner, parádés sorozat lesz belőle. Persze elba***ni bármit el lehet.
Utolsó Szerkesztés: 3 hónapja, 1 hete Beküldte doomguard.

Válasz: Filmek 3 hónapja #465

• Arsenic
  • Harci ninja
Azert minden tiszteletem h ti meg tudtok barmit is varni ettol a szuperhosos bornyuzastol.
Tegnap volt szerencsem megnezni a wonderwoman-t ... Hat bakker ... Inkabb egy baratok kozt maraton

Válasz: Filmek 3 hónapja #466

• doomguard
  • Ninja kommandó
Tegnap volt szerencsem megnezni a wonderwoman-t ... Hat bakker ... Inkabb egy baratok kozt maraton

Ha végignézed a belinkelt trailereket/részleteket, láthatod, hogy ez nem ugyanaz a kategória. Ráadásul a DD s1-ben szinte semmi szuperhősösség nem volt. DD-t úgy agyonverték többször is, hogy egész részek szóltak arról hogyan varrják össze. Az ellenfeleket pedig mindegyik sorozatban baromi jó színészek alakítják. Ráadásul pont a DDs1 (és a s2 első fele) semmilyen szuperképességel rendelkező ellenfelet nem hozott. Wilson Fisk (marvelesen Kingpin) csak egy nagyhatalmú bűnöző. Frank Castle pedigcsak egy bosszúszomjas pszichotikus önbíráskodó mészáros. A JJ ami inkább pszichothriller volt, na ott már volt szuperképesség, de a Kilgrave-t alakító színész valami eszméletlen jól hozta az irányításmániás beteg állatot.
Egy sorozatban sem voltak csilivili színes cuccok(csak DD kapott golyóálló ördögruhát, mert mindig lelőtték/leszúrták/megverték) csak úgy magukban minden nagy hajcihő nélkül tolták. A sidekickek, akik amúgy marvelesen hósök, itt csak simán köznapi emberekként nyomták (pl Claire Temple-Night Nurse, Trish Walker-Hellcat, Coleen Wing-Lady samurai) JJ sem a Jewel/Power Woman klisét tolta, hanem a poszt traumás stresszel kínlódó alkoholista nyomozót.
A LC és az IF viszont tényleg gyenge volt, a Defenderssel együtt. A handes misztikus maszlag nem tett jót az egész sorozatnak.

Válasz: Filmek 2 hónapja, 3 hete #467

• jahrn
  • Harci ninja
A magam reszerol nekem inkabb az ilyen anti-hiro tipusok jonnek be mint pl. Jessica Jones. Ezert is szeretnek nagyon egy korrekt Witchblade sorozatot, az ilyen anti hiro heaven lenne nekem

Válasz: Filmek 2 hónapja, 2 hete #468

• Ironfist
  • Ninja kommandó
Az új Star Trekhez mit szóltok? Én nem láűttam, de, hogy őszinte legyek, nem nagyon jön be a resetelt világ.
With Iron Fist
I 'll smash this shit
No questions, no answers
Just with IRON FIST!
Don't ask my why
Hate me, hunt me,
But you'll never get me!
Be careful, I'm waiting for you
I'll smash your fuckin skull
.... And eat your brain!
You won't need it anyway.

Válasz: Filmek 2 hónapja, 1 hete #469

Ironfist beküldte:
Az új Star Trekhez mit szóltok? Én nem láűttam, de, hogy őszinte legyek, nem nagyon jön be a resetelt világ.

Nem resetelt semmit. TOS előtt játszódik, és kb ennyi.
May the water you find in the desert not shine at you in the dark.

Válasz: Filmek 2 hónapja, 1 hete #470

• Ironfist
  • Ninja kommandó
Nem ez reseteli, a filmek resetelték, és ez meg az új alternatív világhoz fog igazodni, ha igaz - márpedig miért ne lenne igaz? Mostanában ez megy, ehhez köthető sorozatot csinálnak.
With Iron Fist
I 'll smash this shit
No questions, no answers
Just with IRON FIST!
Don't ask my why
Hate me, hunt me,
But you'll never get me!
.... And eat your brain!

Válasz: Filmek 2 hónapja, 1 hete #471

Ironfist beküldte:
Nem ez reseteli, a filmek resetelték, és ez meg az új alternatív világhoz fog igazodni, ha igaz - márpedig miért ne lenne igaz? Mostanában ez megy, ehhez köthető sorozatot csinálnak.

Pont nem. A rebootolt uj filmeket semmisnek tekinti a discovery es a regi original timeline elott jatszodik.

Válasz: Filmek 2 hónapja, 1 hete #472

• Ironfist
  • Ninja kommandó
Már az Enterprise is ott játszódott, és ha ment volna tovább, akkor az is az altervilághoz igazodott volna.
Amúgy meg...EZ MI??
With Iron Fist
I 'll smash this shit
No questions, no answers
Just with IRON FIST!
Don't ask my why
Hate me, hunt me,
But you'll never get me!
.... And eat your brain!

Válasz: Filmek 2 hónapja, 1 hete #473

Btw mi megneztuk lurkoval a lego ninjago-t. Hat amilyen zsenialis volt a lego movie olyan szar volt ez. Nem ajanlom megnezesre. Bugyuta, gyerek szamara tulkomplikalt sztori ami felnottnek meg elcsepelt unalomhegy. A poenok rosszak, a szereplok unalmasak.
Utolsó Szerkesztés: 2 hónapja, 1 hete Beküldte MBlackKnight.

Válasz: Filmek 1 hónapja, 3 hete #474

• doomguard
  • Ninja kommandó

Felhívnám a figyelmet a zenékre.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.30 másodperc