Üdv, Vendég
Felhasználónév Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Segítség!

Segítség! 5 hónapja, 3 hete #1

Sziasztok!
Rég jártam erre, azóta már rengeteg itt a változás. Szóval, a régi gépem elromlott, így nem játszottam TESOn-nal. Most lett egy új gépem, Windows 10-zel, 64-bites. Felraktam a játékot, de az update nem indul el, a repair se. 211 hibakódot ír, megnéztem, kevéske angoltudásom szerint be kellene lépnem többször is, hátha mégis sikerül. Valaki találkozott már ezzel a hibával? Bár mérgemben letöröltem a játékot, de jön a hosszú hétvége, és fel szeretném rakni még egyszer. Lesz valakinek ötlete?

Válasz: Segítség! 5 hónapja, 3 hete #2

• Ironfist
  • Ninja kommandó
Szia, átrakom a TESO részlegbe, hátha, ott tud valaki segíteni, jó?
With Iron Fist
I 'll smash this shit
No questions, no answers
Just with IRON FIST!
Don't ask my why
Hate me, hunt me,
But you'll never get me!
Be careful, I'm waiting for you
I'll smash your fuckin skull
.... And eat your brain!
You won't need it anyway.

Válasz: Segítség! 5 hónapja, 3 hete #3

Szia! Köszi!

Válasz: Segítség! 5 hónapja, 2 hete #4

Sziasztok!
Sikerült feltelepítenem a játékot, és az update-ket is. Mehet a játék!

Válasz: Segítség! 5 hónapja, 2 hete #5

• Ironfist
  • Ninja kommandó
Mi volt a megoldás? Tudom, nem válaszolt itt senki, de hátha van valakinek majd ugyanilyen gondja, és tud neki segíteni, ha leírod, mit, hogyan csináltál.
With Iron Fist
I 'll smash this shit
No questions, no answers
Just with IRON FIST!
Don't ask my why
Hate me, hunt me,
But you'll never get me!
.... And eat your brain!

Válasz: Segítség! 5 hónapja #6

Hali!
Bocsi, hogy csak most válaszolok!
Letöröltem és még egyszer feltettem lemezekről a játékot. Valaki azt írta, nem jó a Repair, de nekem segített, elindult a frissítés. Este 10-től kora reggelig ment! Most jön Morrowind, jó lenne megvenni. Kérdezném, aki május 22 előtt még megveszi digitálisan az is hozzájut a korábbi megjelenéshez? Mondjuk, egy hónapot ki lehet bírni. De jó volt, amikor még csak teszteltünk a játékot! Nagyon imádtam a felfedezést. Pár éve volt, mégis oly távolinak tűnik, sok minden történt velünk itt a való életben és Tamriel földjén is.

Válasz: Segítség! 5 hónapja #7

• Ironfist
  • Ninja kommandó
A Morrowindet lehet kapni a gog.com-on is. GotY verzió.
Viszont javasoltak hozzá modok, főleg textúrajavítók, mert anélkül már elég ocsmánynak hat.
Azonban a Morronak van itt a fórumon is külön részlege, igaz, már nem olyan pörgős, mint tizenpár éve volt az előző fórumon, de biztos vagyok benne, hogy lesz, akivel lehet beszélni róla, mert van pár fórumtag, aki már akkor is törzstag volt.
With Iron Fist
I 'll smash this shit
No questions, no answers
Just with IRON FIST!
Don't ask my why
Hate me, hunt me,
But you'll never get me!
.... And eat your brain!

Válasz: Segítség! 5 hónapja #8

• doomguard
  • Ninja kommandó
mert van pár fórumtag, aki már akkor is törzstag volt.

LA, MB, és Ász még mindig elég pengék benne ha jól hiszem, én anno(2004-2005 kb?) csak 2 x vittem végig. (egy nekifutás eltartott vagy fél évig) Tény hogy szokni kell, mert más mint a mai "szájbarágós" rpg-k.
The status is that it sucks.
Utolsó Szerkesztés: 5 hónapja Beküldte doomguard.

Válasz: Segítség! 5 hónapja #9

• PiszkosFred
  • gumininja
  • "Hazánkban az egy főre jutó hülyék száma kettő"
Lady from Skyrim beküldte:
Hali!
Bocsi, hogy csak most válaszolok!
Letöröltem és még egyszer feltettem lemezekről a játékot. Valaki azt írta, nem jó a Repair, de nekem segített, elindult a frissítés. Este 10-től kora reggelig ment! Most jön Morrowind, jó lenne megvenni. Kérdezném, aki május 22 előtt még megveszi digitálisan az is hozzájut a korábbi megjelenéshez? Mondjuk, egy hónapot ki lehet bírni. De jó volt, amikor még csak teszteltünk a játékot! Nagyon imádtam a felfedezést. Pár éve volt, mégis oly távolinak tűnik, sok minden történt velünk itt a való életben és Tamriel földjén is.

Igen, akinek van aktiv accountja es a hivatalos oldalon veszi meg a Morrowind upgradet, az kezdhet a jovo heten (Steames verzional nem tudom mi a helyzet).

Aki boltban ves dobozos verzios upgradet, annak lesz meg 1-2 extra lepese, mielott kezdhet, de ok is johetnek 22-en. MIndenki mas csak jun. 6-an.
Utolsó Szerkesztés: 5 hónapja Beküldte PiszkosFred.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lady from Skyrim

Válasz: Segítség! 5 hónapja #10

Sziasztok!
Igen erre a Morrowindre gondoltam, a régi meg van. Itt a kezdők is szabadon csatangolhatnak majd, vagy kell valamilyen szint?

Válasz: Segítség! 4 hónapja, 3 hete #11

Hali!
Csináltam egy új karit, de régivel is biztos be lehet lépni. Legtöbben nem rongyokban rohangálnak, mint én, hanem erős vértezetben. Seyda Neen-ben kezdődik a kaland, de nagyon közel van Vivec, ott található minden féle bolt, és a Bank is.
Nagyon szép a táj, bár én mindig is el voltam ájulva a játék kinézetétől. A tutorialt kihagytam, így nem tudom azon változtattak-e, vagy maradt a régi.
  • Oldal:
  • 1
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.25 másodperc