Üdv, Vendég
Felhasználónév Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: DLC

DLC 3 hónapja #1

• Gábor
  • Harci ninja
Sziasztok!
Szeretnék visszatérni a játékba, szép emlékeim vannak és azóta sokat bővül, változott a játék.
Az lenne a kérdésem, hogy elég megvennem az új Morrowind kiegészítőt, az magában foglalja a többi dlc-t?
Vagy minden egyes eddig megjelent kieget meg kell vennem abban az esetben ha már nem akarok havi előfizető lenni.

Válasz: DLC 3 hónapja #2

Hali!
Én se tudok mindent pontosan. Szerintem a fizetős DLC-ket meg kell venned mindet, amelyiket szeretnéd. Egyben nincs. Én most a Morrowind digitálisát vettem meg, az 40 euro volt. Érdemes a saját oldalukon megvenni és nem mondjuk a Steamen.De már elmúlt 05. 22., valószínű, hogy csak majd júniustól enged játszani.
Havi előfizető? Nincs már havi előfizetési díj, ingyenes a játék. Prémium tag az lehetsz, az biztos fizetős.
De majd jönnek a tőlem többet tudók, játszók, és tudnak biztosat mondani Neked.

Válasz: DLC 3 hónapja #3

• Cecameca
  • Harci ninja
Gábor beküldte:
Sziasztok!
Szeretnék visszatérni a játékba, szép emlékeim vannak és azóta sokat bővül, változott a játék.
Az lenne a kérdésem, hogy elég megvennem az új Morrowind kiegészítőt, az magában foglalja a többi dlc-t?
Vagy minden egyes eddig megjelent kieget meg kell vennem abban az esetben ha már nem akarok havi előfizető lenni.

Hali!
A Morrowind nem tartalmazza a többi dlc-t.
Alapesetben az alapjátékkal játszhatsz ingyen, nincs már előfizu.
Van viszont ESO plus tagság, ami havidíjas, viszont ebben benne van a összes eddigi dlc, kivéve a Morrowindet.

Az ESO plus tagság jobban megéri, mintha külön megvennéd a dlc-ket, mert jár hozzá havi 1500 elkölthető korona, plusz végtelen crafting bag, ami nagyon hasznos, ha craftolsz is, mert mehet a loot ezerrel, nem kell a nyersanyagokkal sakkozni a szűkös inventoryban.
A plus tagságot szüneteltetheted is, a jó hír, hogy amikor nem él a tagság, a crafting bagben összegyűjtött nyersanyagokhoz továbbra is hozzáférsz, csak bele nem rakhatsz újat.

Válasz: DLC 3 hónapja #4

• Gábor
  • Harci ninja
Köszönöm a részletes választ, az ESO plus tényleg jó választás lehet mert összejön belőle a dlc-k árához is egy kevés. A szüneteltetés is nagyon jól hangzik. Csak a játékban eltöltött időt számolja, miként működik?
Utolsó Szerkesztés: 3 hónapja Beküldte Gábor.

Válasz: DLC 3 hónapja #5

• Cecameca
  • Harci ninja
Nem, sajnos nem a játékidőt számolja, hanem amikor előfizetsz, onnantól a naptári napokat veszi figyelembe.
Van többféle lehetőség, 30 napos vagy hosszabb időszakokra lehet előfizetni.
  • Oldal:
  • 1
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.20 másodperc