Üdv, Vendég
Felhasználónév Jelszó: Emlékezz rám

Special Edition
(1 olvasó:) (1) Vendég
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Special Edition

Special Edition 3 hónapja, 3 hete #1

• Ironfist
  • Ninja kommandó
A minap vettem észre a steam accountomon, hogy a feltelepített skyrim mellett van egy fel nem telepített special edition is alatta. Ahogy néztem youtube-on, bőszen mutogatták a remasterelt grafikát, de... Ez most valóban ennyi? Csak egy kis - mert tényleg nem túl nagy, a videók alapján - grafikai tuning, ami sokszor alig észrevehető, ahol meg igen, ott csak azért, mert homályosabb, mint az eredeti?
Ti mit szóltok ehhez?
With Iron Fist
I 'll smash this shit
No questions, no answers
Just with IRON FIST!
Don't ask my why
Hate me, hunt me,
But you'll never get me!
Be careful, I'm waiting for you
I'll smash your fuckin skull
.... And eat your brain!
You won't need it anyway.

Válasz: Special Edition 3 hónapja #2

Hali!
Nekem úgy rémlik, hogy a modokat nem szereti, ( én meg imádom őket! ). Marad a régi, ahhoz már összeszedtem a kedvenceket.

Válasz: Special Edition 1 hónapja, 4 hete #3

• katz
  • Harci ninja
A special edition egyetlen hasznos változtatása az, hogy 64 bites. Ez eltörli az erőforrás határokat a modolók elől, ugyanis a játék így már gyakorlatilag bármennyi RAM-ot és VRAM-ot tud használni.

Ha nem tervezel több 100 modot használni egyszerre, jelenleg nincs sok értelme a speciel edition-t használni. Az alap játékhoz még több a mod jelenleg és jobban fut graf modokkal meghúzva is. Ahogy telnek az évek és erősödnek a gépek ez fokozatosan meg fog változni, akkor már nem lesz sok értelme az alapot használni.

A Skyrim feltételezhetően a világ legmodoltabb játéka. A Special Edition csak elősegítette, hogy még jó ideig a trónon maradjon.
If you are not troubling the rest of the world, there is no harm in being abnormal.
  • Oldal:
  • 1
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.16 másodperc